top of page

Solo Çello

Sadece çello ve ben, duygusal ve romantik bir atmosfer yaratmak için bir araya geliyoruz. Etkileyici notalarla, özel günlerinizi unutulmaz kılacak ve keyifli anılarınıza zarif bir eşlik sunacak. Çellom ile, sizin için özel olarak seçilmiş müzik repertuarı ile anlamlı anları daha da derinleştiriyor ve etkinliklerinizi unutulmaz kılıyoruz.

Duo & Trio

Dilediğiniz takdirde çok yönlü müzikal kombinasyonlar ile etkinliklerinize daha fazla renk, enerji ve duygusal bir dokunuş katabiliriz. Duo çello, piyano, keman, flüt, gitar, akordeon veya perküsyonun büyülü melodileriyle süsleyebiliriz. Duo veya trio olarak müzikal bir deneyim yaşamak için de iletişime geçebilirsiniz!

Özel Ders

Hem piyano hem de çello enstrümanlarında uzmanlaşmış bir eğitmen olarak, yetişkin veya çocuk birebir derslerle müzikal yolculuğunuzda rehberlik edebilirim.

Derslerimde hedefim, piyano ve çello çalmanın teknik inceliklerini öğrenirken aynı zamanda müzikal duyarlılığınızı geliştirecek ve kendi benzersiz tarzınızı ortaya çıkarmaktır.

Her seviyede öğrenciye uygun esnek programlarla çalışarak, müzikal hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için müziğin büyüsünü birlikte keşfedelim.

bottom of page